Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7028)
RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)
Pejzaż z drzewem
Olej na płycie,45 x 28 cm
Sygnowany,oprawiony

7 000 zł

09-10-2019
Nowość
Galeria Bellotto
BOLLER Louis (Jakob Ludwig Wilhelm) (1862-1896)
Pejzaż -pole
Olej na płycie,30 x 48 cm
Sygnowany,oprawiony

9 000 zł

09-10-2019
Nowość
Galeria Bellotto
ORLIŃSKI Andrzej (ur. 1951)
KOŚCIÓŁ ŚWIĘTEGO KRZYŻA , 2017
Obraz olejny, według Canaletta z 1778 roku,
80 x 110 cm
Sygnowany,oprawiony w złotą ramę.
Obiekt został sprzedany

10 000 zł

08-10-2019
Galeria Bellotto
GRUBIŃSKI Jan (1874-1945)
Chaty
Olej na płótnie,60 x 50 cm
Sygnowany,oprawiony.

10 000 zł

08-10-2019
Nowość
Galeria Bellotto
BIESZCZAD Seweryn (1852-1923)
Chatki przy mostku
Olej/płyta,30 x 41 cm
sygnowany,oprawiony

5 000 zł

08-10-2019
Nowość
Galeria Bellotto
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Spotkanie
Olej na płótnie o wymiarach 38 x 50 cm
Sygnowany w lewym dolnym rogu
oprawiony

9 000 zł

08-10-2019
Nowość
Galeria Bellotto
porcelana, ręcznie malowana w kwiatki, złocona, wys. 5,7 cm, śr. 6 cm, śr. spodka 11,5 cm, wzór Sanssouci, Sygnowana zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / SELB-Germany/ Sanssouci i mal.KS1957 zestaw 6 szt. Rosenthal, Sanssouci, 1957 r.

900 zł

08-10-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Karafka z 6 kieliszkami art deco, WMF ok. 1935 r.
Karafka z 6 kieliszkami art deco, WMF ok. 1935 r. szkło jasno różowe, przezroczyste, szlifowane, okute w plater, karafka do likieru wys. 21,5 cm, wys. kieliszków 4,7cm, sygn. NS/WMF/I/0/H. Niemcy, Wűrttembergische Metallwarenfabrik, lata 30./40. XX w.

1 100 zł

08-10-2019
Nowość
Cukiernica srebrna Wiedeń 1856 r
Srebro, próby 13, waga 373 g, wym. 12x14,5x11 cm, cechowane ;data 1856 przedzielona owalną tarczą i znak krzyża(herbem Wiednia był biały krzyż na czerwonym tle) z cyfrą 13, nad którą jest litera A oraz monogram złotnik CL.

3 100 zł

08-10-2019
Nowość
liczba obiektów: 7028