Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7008)
Patera, Lutz&Weiss, Pforzheim, Niemcy, ok. 1930 r.
Patera w stylu Art Deco; srebro sygnowane, grawerowana dedykacja.

Wymiary: 34x12 cm

Waga: 60 dkg

3 500 zł

03-10-2019
Johann Joachim Kändler "Zima", Miśnia, XIX/XX w.
Figura porcelanowa z cyklu "Cztery Pory Roku", według projektu Johanna Joachima Kändlera

Ręcznie malowana, sygnowana znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.

Wysokość: 13 cm

2 600 zł

02-10-2019
Paterka, pocz. XX w.
Paterka z wkładem z dwubarwnego szkła w dekoracyjnej oprawie z mosiądzu złoconego.

Wymiary: 17x14x14 cm

450 zł

02-10-2019
szkło kryształowe, przezroczyste, szlifowane, srebro pr.925, wys. 23 cm., sygn; korona, półksiężyc, 925, znak warsztatowy FZM Franz Mosgau (1807–1900), Berlin, po 1888 r.

450 zł

01-10-2019
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
para, srebro pr. 84, wys. 8,5 cm, waga 30 i 32 g. Puncowanie: w owalu: Δ , głowa kobiety w kokoszniku, 84 i cecha złotnika "CK" Semen Kazakow (czynny 1889-ok. 1908) Rosja, Moskwa, cecha probiercza z lat 1908-1926

420 zł

01-10-2019
pucharek, srebro pr. 84, waga 78 g. wys.14 cm. cech. 84/Św.Jerzy oraz w prostokącie ПМ. kubek, Rosja, Moskwa, Piotr Pawłowicz Miliukow, lata 1880-1890

600 zł

01-10-2019
Żardiniera, I poł XIX w.
Dwudzielny kabaret w stylu biedermeier; szkło ręcznie malowane, częściowo złocone, uchwyt srebro pr. 12.

Wymiary: 26x25x15 cm

1 900 zł

01-10-2019
Fotel, Francja, XIX w.
Fotel w stylu empire; orzech, brąz złocony.

Wymiary: 88x62x55 cm

5 500 zł

01-10-2019
szkło fioletowe, przezroczyste, szlifowane, szeroki, trawiony, złocony pas z przedstawieniem Amazonek u spodu sygnowany: Madei in CzechoSlovakia Moser Karlsbad wys. 18cm. śr. wlewu 7 i podstawy 8,5 cm.

1 100 zł

01-10-2019
liczba obiektów: 7008