Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7005)
KRZYŻAK Mieczysław (1914-1984)
"Zaloty ułana"
Olej na płótnie, sygnowany pd. "M. Krzyżak"

Wymiary w ramie: 61x80 cm (50x70 cm)

4 400 zł

13-02-2020
Bransoletka srebrna ORNO lata 1963-1986
srebro próby 3,; waga 25,4 g. dł. 20 cm. sz. 18 mm. cechowane; w prostokącie ORNO i W, głowa kobiety w chuście i cyfra 3 . Warszawa, Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Artystycznego ORNO (czynna 1949-1989),lata 1963-1986

450 zł

13-02-2020
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
Żona artysty z dziećmi , 1910
Żona artysty z dziećmi 1910, olej/płyta
55.5 x 46.5 cm
13-02-2020
Antyki - Maciej Widurski
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
„Kochankowie”, 1955 r.
Akwarela, tusz na papierze, sygn. l.d. „Maja Berezowska 55”.

Wymiary w ramie: 36x28 cm

3 800 zł

12-02-2020
„Baca z owcami”
Olej na płycie, sygn. p.d. „Z. Kaczówka”.

Wymiary w ramie: 32x42 (24x35 cm)

2 900 zł

12-02-2020
CUKIERNICA SECESYJNA, Niemcy, WMF, ok.1900 r.
plater na stopie cynowym britannia, złocona wewnątrz, wym.13x17x12 cm. dekorowana plastycznym motywem kwiatów irysu. Puncowanie: WMFB I/0 OX R. Niemcy,Württembergische Metallwarenfabrik secesja

1 300 zł

11-02-2020
plater na stopie cynowym britannia, dekorowany plastycznym motywem kwiatów irysu, wym. 20x23,5x24 cm. Puncowanie: WMFB I/0 OX R. Niemcy, Württembergische Metallwarenfabrik secesja

1 300 zł

11-02-2020
Przed chatą
olej, płótno
wymiary: 50 x 80 cm
wymiary z oprawą: 64,5 x 94,5 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
11-02-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
Wiosna
olej, płótno
wymiary: 42 x 71 cm
wymiary z oprawą: 55,5 x 84,5 cm
11-02-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 7005