Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7022)
FILIŻANKA PORCELANOWA MIŚNIA RÓŻA.
Porcelana, farby naszkliwne, filiżanka wys. 6,5 śr.8,7cm. i talerzyk śr.14,5 cm. i 18 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, wyciskiem190. Saksonia, Miśnia.

450 zł

22-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
FILIŻANKA PORCELANOWA MIŚNIA lata 1924-1934
Porcelana, farby naszkliwne, filiżanka wys. 6,5 śr.8,7cm. i podstawka śr.14,5 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z kropką między głowniami, wyciskiem190. Saksonia, Miśnia, lata 1924-1934

370 zł

22-02-2020
Nowość
Łyżwiarka porcelanowa Wallendorf , Kurt Steiner.
porcelana, farby naszkliwne matowe; wys. 23 cm. sygn. zielenią chromu korona/W/1764/ wycisk 1384 / A projekt. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964 r.

600 zł

22-02-2020
Nowość
Taca
srebro Austro-Węgry waga 4320g dł.m77 cm szer. 47 cm
21-02-2020
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
DĄBROWSKI Stanisław (1882-1973)
Piwonie japońskie
olej, płótno naklejone na tekturę
50 x 35 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
20-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Beduin , 1932
drzeworyt barwny, papier
43 x 25 cm (wymiary w świetle passe-partout)

Obiekt został sprzedany
20-02-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Arabka , 1933
drzeworyt barwny, papier
43,5 x 24 cm (wymiary w świetle passe-partout)

Obiekt został sprzedany
20-02-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
ŻURAWSKI Stanisław (1889-1976)
W porcie Władysławowo
olej, tektura
48,5 x 33,5 cm (wymiary w świetle oprawy)
61 x 45,5 cm

20-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
MASŁOWSKI Stanisław (1853-1926)
Willa Gouillan w Taorminie , 1922
akwarela, gwasz, papier
98,5 x 68,5 cm
119 x 89 cm (wymiary z oprawą)

20-02-2020
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 7022