Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7022)
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
SREBRNA SOLNICZKA, WARSZAWA, 1851
srebro pr. 12, wymiary: 8 x 13 x 6 cm, waga: 125 g. Punce: znak firmowy Malcza - kotwica w owalu, znak imienny "Malcz".
25-02-2020
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Plater, stal nierdzewna , w składzie po 6 łyżek (20,7 cm), widelców (18 cm), noży (22 cm), łyżek do herbaty (14,7 cm),; razem 24 szt. Zestaw sztućców. Puncowanie: Br.HennebrgBM, waga, 90, na ostrzach nierdzewne. Warszawa, Bracia Henneberg lata 20-30. XX w

800 zł

25-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Bransoletka złota z koralem
Bransoletka koral, złoto pr. 3, waga 16.35 g. dł. 22,5 cm.

1 650 zł

25-02-2020
Nowość
„Para”, August Ringler, Miśnia, XIX w.
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany, wyciskami "59, 0181" oraz naszkl. "30".

Wysokość: 22 cm

6 500 zł

25-02-2020
Nowość
„Winobranie”, Scheibe-Alsbach, Niemcy, XIX/XX w.
Figura porcelanowa ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 21x17x13 cm

Scheibe-Alsbach – niemiecka manufaktura porcelany założona w 1835 r. w Turyngii, zajmowała się głównie wytwarzaniem porcelany figuratywnej.

2 800 zł

25-02-2020
Nowość
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Cynie
gwasz i pastel na tekturze, 37 x 50 cm (52 x 66 cm), sygnowany l.d: 'Karpiński'
24-02-2020
Nowość
PATERA SREBRNA, T. Werner i SA (akt. 1864 - 1939)
srebro próby 84, sztancowane, cyzelowane, grawerowane.
Cechowana znakami imiennym i warsztatowym firmy złotniczej, znakiem probierni warszawskiej z inicjałami probierza O. C.
24-02-2020
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Pejzaż zimowy
olej na sklejce, 33 x 47 cm w świetle ramy (52 x 68 cm w oprawie), sygnowany p.d: 'WIKTOR KORECKI'
24-02-2020
Nowość
AUMILLER Józef (1892 - 1963)
Miniatury z brązu brąz, wym. 27x40 mm, proj. Józef Aumiller. sygn.: herbem Kościesza Mennica Państwowa

700 zł

24-02-2020
Nowość
liczba obiektów: 7022