Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7022)
Młynek do pieprzu, Francja, XIX wiek
Cylindryczny młynek na trzech nóżkach, dekorowany medalionami oraz girlandami na giloszowanym tle, korbę zdobią trójwymiarowe skrzydlate putta; srebro puncowane.

Wysokość: 12 cm

Waga: 312 g

3 100 zł

27-02-2020
Nowość
CUKIERNICA SREBRNA, ROSJA, XX W.
srebro pr. 84, wymiary: 9 x 17 x 13 cm, waga: 515 g.
26-02-2020
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
BLOND Maurice (Blumenkranc) (1899-1974)
MARTWA NATURA
olej na płótnie, 31 x 41 cm (42 x 52 cm w oprawie), sygnowany l.d: "M. Blond".
26-02-2020
Nowość
BISKWITOWA FIGURA FLORA
wymiary: 25 x 25 x 28 cm, sygnowana na podstawie: "Jacques Falconet", model wg marmurowego posągu Etienne-Maurice
Falconet`a (1716-1791)
26-02-2020
Nowość
Porcelanowa figurka, ręcznie malowana, z koronką, wysokość 21 cm., Sygnowana kobaltem podszkliwnie: pod koroną monogram wiązany AGR i data 1762 Niemcy, Turyngia, Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, lata 1915 – 1936

900 zł

26-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany, wyciskami z nr "37, 163, 1439" oraz naszkl. "70".

Wysokość: 28 cm

9 900 zł

26-02-2020
Nowość
Cukiernica, J.L.Herrmann, Wiedeń, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa na czterech nóżkach z grawerowaną dekoracją floralną; plater sygnowany.

J.L.Herrmann – wiedeńska manufaktura, która została wchłonięta przez odlewnię Arthura Kruppa Berndorfa na krótko przed I wojną światową.

1 600 zł

26-02-2020
Nowość
porcelana ręcznie malowana, wymiary: wysokość 13 cm, szerokość 26,5 cm, głębokość 16,5 cm.
Znakowana od spodu: ROSENTHAL/GERMANY/
KUNSTABTEILUNG SELB/HANDGEMALT.
Sygnowana, wycisk w masie F.Heidenreich/1721/2.
25-02-2020
Nowość
PIASECKI Leszek (1928-1990)
JEŹDZIEC
olej na płótnie, wymiary 60 x 50 cm (90 x 80 cm z oprawą).
25-02-2020
Nowość
liczba obiektów: 7022