Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7011)
WEIMANN Paul (1867 Wrocław - 1945 Jelenia Góra ?)
DOM W OGRODZIE
obraz malowany techn. olejną na płótnie o wym. 52 x 40 cm, sygnowany monogramem i datowany l/d " P.W./36"

4 800 zł

24-01-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)
Rybak
Olej, tektura , wymiary: 32,5x22,5 cm (z ramą 40,5x30 cm) sygnowany l.d. "K.Szewczenko"

1 000 zł

24-01-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Staruszka
Olej, tektura , wymiary: 31x20 cm (z ramą 39x28 cm) sygnowany l.d. "K.Szewczenko" na odwrocie dedykacja z 1977 r.

1 000 zł

24-01-2020
Nowość
WICHMANN Georg (1876-1944)
WIDOK NA KOZIE GRZBIETY W KARKONOSZACH
obraz malowany techniką olejną na tekturze o wym. 38,5 x 48,5 cm, sygn p/d. No odwrocie opis ołówkiem i naklejony telegram do autora z odniesieniem do obrazu z 1927 roku.

6 000 zł

24-01-2020
Nowość
Antykwariat Garbary
SIEMIRADZKI Henryk (1843 - 1902)
Portret córki
Portret córki ołówek, papier, wym. 10 x 6 cm (w świetle oprawy) zramą36x28 cm.; sygn. p.d.: H. Siemiradzki

3 500 zł

24-01-2020
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"Odwrót spod Moskwy", 1929 r.
Olej na kartonie, sygnowany ld. "Jerzy Kossak 1929"

Na rewersie pieczątka "Skład ram - oprawa obrazów A. Słotolowicz Kraków Zwierzyniecka 11"

Wymiary w ramie: 62x49 cm (50x37 cm)

17 000 zł

24-01-2020
Nowość
Tempera, złocenie, tłoczenia, deska, 18 x 14 cm
Ikona przypłynęła Newą do posiadłości petersburskich kupców Kurakinów. Odziedziczył ją kupiec Matwiejew, który ofiarował ją do kaplicy Tychwińskiej we wsi Kłoczki pod Petersburgiem, koło Manufaktury Szkła.

1 300 zł

24-01-2020
Nowość
PAWŁOWSKI Jerzy (1909 - 1991)
Widok Warszawy od strony Pragi
Panorama Warszawy Olej, tektura, wym. 29x18,5cm. (39x29cm.); sygn. l. d.: J. PAWŁOWSKI p.d. WARSZAWA

1 500 zł

23-01-2020
Nowość
NEUMANN Abraham (1873 Sierpc (Mazowsze) - 1942 Kraków)
"Pejzaż bretoński", ok. 1910 r.
Olej na płótnie, sygnowany ld. "A. Neuman".

Wymiary w ramie: 72x83 cm (54x65 cm).

18 000 zł

23-01-2020
Nowość
/779
liczba obiektów: 7011