Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7001)
szkło, barwione, miodowo-brązowe, przezroczyste, szlifowane, wys. karafki 26,5 cm, wys. sześciu kieliszków 5 cm. Zestaw do alkoholu art deco, ok. 1935 r.

650 zł

14-10-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
szkło prasowane, bezbarwne, częściowo matowana, wys. 24 cm. Kompletny zestaw: karafka, 4 szt. kieliszków wys. cm. Zestaw do likieru. Huta J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te.

1 000 zł

14-10-2019
Nowość
talerz porcelanowy z herbem polsko-saskim.
talerz porcelanowy, o średnicy 25,5 cm, ażurowy, z dekoracją malowaną naszkliwnie, od spodu sygnatura mal. złotem "AR" Europa 2 poł. XIX w.

1 600 zł

14-10-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Karafka szklana art deco ok. 1935 r.
Karafka art deco, szkło, przezroczyste barwione, w kolorze zielonym, szlifowane; karafka z korkiem - wys. 24,5 cm, lata. 30. XX w.

450 zł

14-10-2019
Nowość
zestaw z kieliszkami w stylu art deco, szkło barwione, niebieskie (błękitne), przezroczyste, szlifowane fasetowo, wys. karafki 23,5 cm, wys. kieliszków 6 cm. art deco, ok 1930 r.

500 zł

14-10-2019
Nowość
SŁUPSKI Feliks (1868 Skolimów – 1950)
„Rudowłosa”, Lwów, 1915 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany p.d. „F.S. Lwów 1915”.

Wymiary w ramie: 70x62 cm (58x50 cm)

9 500 zł

14-10-2019
Nowość
Tańcząca guwernantka, Karl Ens, 1930 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".

Wymiary: 26x31x16 cm

1 800 zł

14-10-2019
Nowość
Figura okimono, wyrzeźbiona w kości słoniowej, rytowana, barwiona, sygnowana.

Wysokość: 21 cm

4 900 zł

11-10-2019
Nowość
Patera porcelanowa w formie kosza, ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 10x29x22 cm

1 200 zł

11-10-2019
Nowość
/778
liczba obiektów: 7001