Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7030)
GIBIŃSKI Stanisław (1882-1971)
"Powrót z kościoła"
Akwarela na papierze, sygn. p. d. "S.Gibiński".

Wymiary w ramie: 54x74 cm (35x55 cm)

3 900 zł

22-08-2019
Nowość
Lichtarze srebrne. Srebro dociążane, próba 830, 4 szt. waga 840 g., wys.18 cm. Puncowanie: CESONS; G pod koroną; trzy korony; S; 830, N10. Szwecja, Göteborg, Cesons, 1986/1987

2 100 zł

22-08-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Niello, Srebro, próba 84, waga 60 g, wys. 7 cm, śr.6 cm. Puncowanie: w prostokątach monogram złotnika ; cecha probierza ?C i datą 1875, 84, św. Jerzy.

600 zł

22-08-2019
Nowość
Wazonik, ok. 1900 r.
Wazonik secesyjny; szkło ręcznie malowane, sygnowane.

Wysokość: 8 cm

590 zł

22-08-2019
Nowość
MANNFELD K.J. Bernhard (1848 - 1925)
Ratusz we Wrocławiu
akwaforta na papierze wym. 30,5 x 23 cm ( w świetle passe-partout), oprawiona.

900 zł

21-08-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Zestaw śniadaniowy, Miśnia, XX w.
Zestaw śniadaniowy składający się z trzech elementów; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica talerzyka: 18 cm

Średnica spodka: 15 cm

Wysokość filiżanki: 7 cm

550 zł

21-08-2019
Nowość
paterana trzech nóżkach, srebro, pr.800 wys.13 cm. śr.34 cm. waga 947 g. ręcznie kuty puncowany; półksiężyc, korona , 800 i znak warsztatowy, HANDGEHAMMERT. Niemcy, Schwabisch Gmünd, firma Hugo Bohm po 1888r.

3 800 zł

21-08-2019
Nowość
Wiaderko. Szkło okute w srebro próby 925; wys.13 cm; śr 11,5 cm. puncowany; półksiężyc, korona , 925 Sterling i znak warsztatowy. Niemcy Gebrüder Kühn - Schwäbisch Gmünd, po 1888 r.

480 zł

20-08-2019
Nowość
Hermes, pocz. XX w.
Figura z brązu na podstawie z marmuru.

Wysokość: 31 cm

1 990 zł

20-08-2019
Nowość
/782
liczba obiektów: 7030