Plata Art
ul. Sukiennicza 8
31-069 Kraków
+48 502 062 489
pplata@op.pl
(spotkanie po umówieniu)
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (14)
Szyjąca
olej na płótnie, wym. 71 x 60 cm, n. s.

15 000 zł

20-10-2019
ABERDAM Alfred (1894-1963)
Martwa natura
olej na płótnie, wym.: 46,5 x 55 cm, sygn. p. d.: "Aberdam"

42 000 zł

21-10-2019
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Portret Bronisławy Malczewskiej (siostry artysty)
olej/deska, 24 x 17,5 cm, sygnowany po prawej z boku u góry: „J. Malczewski”; na odwrocie odręczne poświadczenie autentyczności przez Józefa Krupińskiego*

37 000 zł

24-12-2018
SZANCER Jan Marcin (1902 Kraków - 1973 Warszawa)
Bitwa pod Guzowem, projekt ilustracji do... , 1958
tusz/papier biały, kredowany i żłobkowany naklejony na tekturę, 32 x 24 cm, sygnowany po prawej u dołu monogramem łączonym: „jms.” (sygnatura techniką drapaną)

3 600 zł

24-12-2018
LAMBERT-RUCKI Jean (1888 Kraków - 1967)
Krucyfiks
brąz, odlew złocony i patynowany; wys. 38,3 cm, szer. 24,8 cm, głęb. 13,3 cm, Francja, po poł. XX w.

7 800 zł

21-12-2018
POPCZYK Józef (1890 - 1971)
Martwa natura , 1926
gwasz/papier, 22,9 x 29 cm, sygn. l. d.: "J.Popczyk 26"

9 500 zł

21-12-2018
LEWICKI Leopold (1906-1973)
W poszukiwaniu pracy , 1946
linoryt/papier, wym.: 10 x 10,1 cm (odbitka); 21,5 x 15,5 cm (papier), opisany l. d.: ""Б мiстока роботу" i sygnowany p. d.: "Левицький" (cyrylicą), u dołu stempel kolekcjonerski, na odwrocie notatki proweniencyjne i stemple kolekcjonerskie

480 zł

26-12-2018
LEWICKI Leopold (1906-1973)
W muzeum etnograficznym , 1960
litografia/papier, wym.: 9 x 13,3 cm (odbitka); 20 x 21,5 cm (papier), opisany l. d.: "W muzeum etnograficznym"; sygn. i dat. p. d.: "L. Lewicki 60 r"

560 zł

24-12-2018
LEWICKI Leopold (1906-1973)
Siedzący, 1931/32 , 1931
akwaforta, sucha igła/papier, wym.: 15,6 x 12,3 cm (odbitka); 21,3 x 18 cm (papier), sygn. p. d.: L. Lewicki (ołówkiem); na odwrocie zapiski proweniencyjne oraz stemple kolekcjonerskie (fot.)

1 100 zł

23-12-2018
LEWICKI Leopold (1906-1973)
Obiad (Z jednej miski)
linoryt/papier, wym.: 11 x 8 cm (matryca); 21 x 14,5 cm (papier), opisany l. d.: "Obid" (cyrylicą); sygn. p. d.: "L. Lewicki" (cyrylicą)

450 zł

24-12-2018
LEWICKI Leopold (1906-1973)
Drwale , 1931
akwaforta, 10,2 x 11,5 cm (matryca); 24 x 20 cm (papier), sygn. p. d. (ołówkiem): "L. Lewicki"; na odwrocie zapiski proweniencyjne i stemple kolekcjonerskie (fot.)

Egzemplarz osobiście odbity przez autora, wystawiany.

1 600 zł

23-12-2018
KRÉMEGNE Pinchus (1890 - 1981)
Pejzaż z wierzbami i murem
olej/płótno, 54,5 x 65 cm, sygn. l. d.: "Kremegne"

20 000 zł

24-12-2018
SKOCZYLAS Władysław (1883 Wieliczka -1934 Warszawa)
Hulanka
akwarela/papier, 33,5 x 48,5 cm (w św p-p), sygn. p. d.: „W. Skoczylas”

35 000 zł

21-12-2018
TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)
Martwa natura z dzbankiem, 1946 (recto) /... , 1946
olej/płótno, 26 x 40 cm, sygn. i dat. p. d.: „Terlikowski / 1946” (recto); sygn. i dat. p. d.: „Terlikowski / 1942” (verso)

5 500 zł

10-03-2019
liczba obiektów: 14