Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (249)
Obraz pt. "Bonsai" z 2020 roku , 2020
Obraz wykonany w technice mieszanej olej + akryl na płótnie pt. "Bonsai" Wojciecha Muda/Munke.
Praca w formacie 25 cm × 30 cm, sygnowany na froncie w lewym dolnym rogu.

5 000 zł

26-02-2020
Nowość
Olej na płótnie pt. "Natarcie" , 2016
Obraz olej na płótnie pt. "Natarcie" Zdzisława Majrowskiego-Meyro z 2016 roku, w formacie 105 cm x 80 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu .
Obiekt został sprzedany

16 000 zł

26-02-2020
JAŚNIKOWSKI Jarosław (ur. 1976 r.)
Olej na płótnie pt. "Ekspedycja badawcza" , 2019
Obraz olejny na płótnie pt. "Ekspedycja badawcza" autorstwa Jarosława Jaśnikowskiego z 2019 roku. Praca w formacie: 30 cm x 24 cm. Obraz sygnowany przez artystę: front, prawy, dolny róg.
Obiekt został sprzedany

6 000 zł

19-02-2020
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Olej na płótnie pt. "Ognisty pejzaż" , 2019
Olej na płótnie pt. "Ognisty pejzaż" mistrza Zdzisława Majrowskiego - Meyro z 2019 roku. Format 24 cm x 18 cm, Sygnowany w prawym dolnym rogu.
Obiekt został sprzedany

2 800 zł

18-02-2020
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Akwarela pt. "Statek widmo" , 2019
Obraz (akwarelowo-rysunkowy) pt. "Statek widmo" z 2019 roku, artysta Tomasz Sętowski, format 25 cm x 33 cm , praca tytułowana oraz sygnowana w górnej, środkowej części. Akwarela posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Foksal 17

5 000 zł

18-02-2020
Nowość
Akwarela pt. "Król ostatni" , 2019
Obraz (akwarelowo-rysunkowy) pt. "Król ostatni" z 2019 roku, artysta: Tomasz Sętowski, format: 25 cm x 33 cm, praca tytułowana oraz sygnowana w prawej górnej części. Akwarela posiada certyfikat autorski oraz certyfikat autentyczności Galerii Foksal 17

5 000 zł

18-02-2020
Nowość
Kwiaty XXX , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

19 000 zł

04-09-2017
Batalia czerwieni z błękitem , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

8 500 zł

04-09-2017
Akt z lusterkiem(ed.21/50) , 1997
Grafika wykonana techniką serigrafii barwnej, wymiary 51 cm x 75 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu Jerzy Nowosielski.

15 000 zł

12-07-2019
"Shades Of Red I" / Cai Caslavinieri , 2018
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 500 zł

23-08-2018
"Shades Of Blue I" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 500 zł

04-10-2018
"Galaxy" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

04-10-2018
"Black Whales" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

04-10-2018
DOBRODIY Alexander
Wieczór Alladyna , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

10 000 zł

03-07-2017
DOBRODIY Alexander
Piknik , 2013
80 x 60 cm / 2013 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 800 zł

14-12-2016
DOBRODIY Alexander
Odrodzenie , 2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213

3 500 zł

08-08-2017
DOBRODIY Alexander
Niebieski poranek , 2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 700 zł

24-06-2017
DOBRODIY Alexander
Mgła o poranku , 2012
100 x 73 cm / 2012 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 500 zł

13-12-2016
DOBRODIY Alexander
Martwa natura z jabłkiem , 2014
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

1 500 zł

22-03-2017
DOBRODIY Alexander
Baletnice , 2007
90 x 90 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 000 zł

08-12-2016
TROC Andrzej (ur. 1953)
Wystrugany , 2008
34 x 46 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

800 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Syrenka , 2011
80 x 100 cm / 2011 rok / akrylj na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 6

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Solaris , 2011
80 x 100 cm / 2010 rok / akryl na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Ramzes , 2009
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Kapelusznik , 2008
70 x 100 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

20-03-2017
/10
liczba obiektów: 249