Galeria Giza

Chrzanów
500 854 053
galeria@galeriagiza.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8)
MAKOWSKI Zbigniew (1930 Warszawa - 2019 Warszawa)
„Bez tytułu” , 1974
olej na płótnie 78×57 cm
10-11-2019
Nowość
MACIEJEWSKI Zbysław Marek (1946 Pohulanka -1999 Kraków)
„Purpurowa Kotara” , 1985
olej na płótnie, wymiary 41×32 cm
09-11-2019
Nowość
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
litografia czterobarwna na chińskim papierze, wymiary arkusza 30,5×38,3 cm, wymiary odbitki 28,7×36,5 cm, sygnowana ołówkiem + autorski opis 4 barwna. Teka „Wrażenia z Białowieży”składająca się z 10 grafik.
09-11-2019
Nowość
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
„Ciechanów” , 1995
akryl na papierze, wymiary 45x55 cm
07-11-2019
Nowość
UMIASTOWSKI Andrzej (ur. 1956)
"Człowiek z gołębiem" , 1992
olej na płótnie, wymiary 130×110 cm
07-11-2019
Nowość
SROKA Jacek (ur. 1957)
„Sprzęty” , 1992
olej na płótnie, 200×220 cm, dyptyk
15-07-2019
OBRZYDOWSKI Wiesław (1938 Kraków - 2017 Kraków)
"Autoportret" , 1998
akryl na kartonie, wymiary 100,5x73,4 cm
15-07-2019
„Bez tytułu” , 1975
olej + kolaż na płycie, wymiary 44x33x9 cm
10-10-2019
liczba obiektów: 8