ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (767)
Porcelanowa figurka, ręcznie malowana, z koronką, wysokość 21 cm., Sygnowana kobaltem podszkliwnie: pod koroną monogram wiązany AGR i data 1762 Niemcy, Turyngia, Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, lata 1915 – 1936

900 zł

26-02-2020
Nowość
Plater, stal nierdzewna , w składzie po 6 łyżek (20,7 cm), widelców (18 cm), noży (22 cm), łyżek do herbaty (14,7 cm),; razem 24 szt. Zestaw sztućców. Puncowanie: Br.HennebrgBM, waga, 90, na ostrzach nierdzewne. Warszawa, Bracia Henneberg lata 20-30. XX w

800 zł

25-02-2020
Nowość
Bransoletka złota z koralem
Bransoletka koral, złoto pr. 3, waga 16.35 g. dł. 22,5 cm.

1 650 zł

25-02-2020
Nowość
AUMILLER Józef (1892 - 1963)
Miniatury z brązu brąz, wym. 27x40 mm, proj. Józef Aumiller. sygn.: herbem Kościesza Mennica Państwowa

700 zł

24-02-2020
Nowość
OSTROWSKI , 1 tercja XX w. Na targu Stare miasto
Stare miasto Akwarela, gwasz, papier; 49 x 33 cm. (60x45cm.) sygn.P.G. S. OSTROWSKI ? /A?

850 zł

24-02-2020
Nowość
Komplet; dzbanek, cukiernica, 12 filiżanek ze spodkami i talerzykami śniadaniowymi. Porcelana biała, złocona, kwiatowa; Sygn. drukiem: korona/ Rosenthal/ SELB – BAVARIA Pompadour. Niemcy, Rosenthal AG, Selb (Bawaria), 1931 r.

1 750 zł

24-02-2020
Nowość
Puzderko pojemnik z reliefowymi głowami psów, plater, szkło szlifowane wys.5.8, dł.15.5x12 cm. sygnowany w owalu Kummer/90/Warsz. Polska, Warszawa, Fabryka Adolfa Kummera l.30.XX w.

550 zł

22-02-2020
Nowość
FILIŻANKA PORCELANOWA MIŚNIA RÓŻA.
Porcelana, farby naszkliwne, filiżanka wys. 6,5 śr.8,7cm. i talerzyk śr.14,5 cm. i 18 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, wyciskiem190. Saksonia, Miśnia.

450 zł

22-02-2020
Nowość
FILIŻANKA PORCELANOWA MIŚNIA lata 1924-1934
Porcelana, farby naszkliwne, filiżanka wys. 6,5 śr.8,7cm. i podstawka śr.14,5 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z kropką między głowniami, wyciskiem190. Saksonia, Miśnia, lata 1924-1934

370 zł

22-02-2020
Nowość
Łyżwiarka porcelanowa Wallendorf , Kurt Steiner.
porcelana, farby naszkliwne matowe; wys. 23 cm. sygn. zielenią chromu korona/W/1764/ wycisk 1384 / A projekt. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964 r.

600 zł

22-02-2020
Nowość
Figura Ptaka , Hutschenreuther, G.GRANGET XX w.
Porcelana malowana podszkliwnie;, szkliwiona, wys. 23,5 cm. Sygn: w owalu kroczący w lewo lew i data1814 stempel zielony podszkliwnie: HUTSCHENREUTHER / GERMANY / KUNST ABTEILUNG |4, wycisk w masie porcelanowej z sygnaturą artysty: G.GRANGET

950 zł

19-02-2020
Nowość
Figurka porcelanowa gila , Rosenthal, po 1957
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 9 cm. Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / GERMANY / handgemalt; wyciskiem: 1244 , Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1957

460 zł

19-02-2020
Nowość
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 9 cm. Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / GERMANY / handgemalt/R; wyciskiem: H.MEISEL/ proj. Hugo Meisel 1887-1966 , Niemcy, Selb, Rosenthal, po 1957

460 zł

19-02-2020
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
secesja, stop cynowy, Britannia Metal, szkło przeźroczyste, szlifowane, wys. 15 cm, szer. 39,5 cm, głęb. 14 cm. stop metali srebrzony cechowany PLEWKIEWICZ /WARSZAWA , I / O, /B, model nr 252, WMF. Polska Warszawa, Roman Plewkiewicz&Co lata 1886 - 1939.

2 800 zł

21-11-2019

1 100 zł

12-09-2016
Kobieta z kwiatem lotosu, brąz patynowany wys. 24 cm. śr. podstawy 15 cm. Sygn. na podstawie: A. Clerget, na postumencie stempel zakładu odlewniczego: SIOT - DECAUVILLE FONDEUR PARIS i wycisk A72 .

2 900 zł

29-01-2020

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018
srebro pr.84, waga.587 g. wym.21x38 cm, cechowany; Radke, cecha probierni warszawskiej z monogramem Józefa Sosnkowskiego OC. i datą 1877, 84, dwugłowy orzeł, w prostokątach- próba srebra i znak probierni warszawskiej

3 800 zł

02-12-2019

1 100 zł

15-03-2018

800 zł

02-04-2019

550 zł

02-04-2019
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830

2 300 zł

23-01-2019
/31
liczba obiektów: 767