CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1227)
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany, wyciskami z nr "37, 163, 1439" oraz naszkl. "70".

Wysokość: 28 cm

9 900 zł

26-02-2020
Nowość
Cukiernica, J.L.Herrmann, Wiedeń, XIX w.
Cukiernica skrzynkowa na czterech nóżkach z grawerowaną dekoracją floralną; plater sygnowany.

J.L.Herrmann – wiedeńska manufaktura, która została wchłonięta przez odlewnię Arthura Kruppa Berndorfa na krótko przed I wojną światową.

1 600 zł

26-02-2020
Nowość
„Para”, August Ringler, Miśnia, XIX w.
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany, wyciskami "59, 0181" oraz naszkl. "30".

Wysokość: 22 cm

6 500 zł

25-02-2020
Nowość
„Winobranie”, Scheibe-Alsbach, Niemcy, XIX/XX w.
Figura porcelanowa ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 21x17x13 cm

Scheibe-Alsbach – niemiecka manufaktura porcelany założona w 1835 r. w Turyngii, zajmowała się głównie wytwarzaniem porcelany figuratywnej.

2 800 zł

25-02-2020
Nowość
Podstakannik, Teodor Werner, Warszawa, ok. 1900 r.
Koszyczek na szklankę wykonany ze srebra pr. 84, sygnowany.

Wysokość: 7,5cm

Średnica: 7 cm

1 800 zł

24-02-2020
Nowość
Kubek, Ludwik Nast, Warszawa, 1860 r.
Kubek; srebro pr.12, puncowane, grawerowana dekoracja w formie motywu roślinnego oraz dedykacja "od MD dla LE R 1860".

Wysokość: 7 cm

800 zł

24-02-2020
Nowość
Lustro, Norblin, Warszawa, XIX w.
Lustro toaletowe uchylne z mahoniowym zapleckiem, plater sygnowany.

Wymiary: 40x29x9 cm

Wymiary lustra: 18x23 cm

1 500 zł

20-02-2020
Nowość
Żardiniera, Norblin, Warszawa, XIX w.
Szkło kryształowe, cięte, szlifowane w oprawie platerowej; sygnowane.

Wysokość: 12 cm

Średnica: 18 cm

1 800 zł

20-02-2020
Nowość
Pojemnik na biszkopty, Francja, XIX/ XX w.
Pojemnik na ciastka z talerzem; szkło cięte, szlifowane, okute w srebro.

Wysokość: 13 cm

Średnica pojemnika: 14,5 cm

Średnica talerza: 24 cm

2 300 zł

19-02-2020
Nowość
Pudełko na ciastka, Anglia, XX w.
Dekoracyjna, dwukomorowa biszkoptownica, zdobiona motywem roślinnym; plater.

Wysokość: 27 cm

Szerokość (po rozłożeniu): 37 cm

1 200 zł

19-02-2020
Nowość
Cukiernica, Berlin, Niemcy, XIX w.
Prostokątna cukiernica skrzynkowa, wsparta na czterech lwich łapach. Zamykana na kluczyk. Nakrywa zwieńczona pełnowymiarowa figurką lwa. Srebro pr. 12, puncowane.

Wymiary: 7x14x9 cm

Waga: 395 g

5 500 zł

18-02-2020
Nowość
„Warszawa”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 44x55 cm (29x39 cm)

950 zł

05-08-2019
„Pies z kogutem”, 1895 r.
Olej na płótnie, sygn. i datowany ”O.H. 1895”.

Wymiary: 40x46 cm (26x32 cm)

3 900 zł

16-09-2019
Figura porcelanowa ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana znakiem miśnieńskiej Manufaktury Porcelany.

Wysokość: 15 cm

4 900 zł

22-11-2019
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
„Chłopiec z koszem jagód”, Miśnia, XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wysokość: 12 cm

2 200 zł

26-06-2019
„Chłopiec w drodze”, XIX/XX w.
Olej na desce, sygnowany nieczytelnie.

Wymiary w ramie: 45x35 cm (33x23 cm)

2 900 zł

16-09-2019
„Baca z owcami”
Olej na płycie, sygn. p.d. „Z. Kaczówka”.

Wymiary w ramie: 32x42 (24x35 cm)

2 900 zł

12-02-2020
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, Royal Copenhagen Aluminia, ok. 1920 r.
Ręcznie malowana fajansowa żardiniera, sygnowana „Eremitage Köbenhavn”

Średnica: 24 cm

Wysokość: 11 cm

790 zł

28-10-2019
Żardiniera, Japonia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana.

Wymiar: 32x42x14 cm

1 990 zł

25-09-2019
Żardiniera, J.P. Kayser & Sohn, Krefeld, XIX w.
Żardiniera; plater z wkładem szklanym, sygnowana.

Wymiary: 23x60x21 cm

3 900 zł

14-11-2019
Żardiniera, I poł XIX w.
Dwudzielny kabaret w stylu biedermeier; szkło ręcznie malowane, częściowo złocone, uchwyt srebro pr. 12.

Wymiary: 26x25x15 cm

1 900 zł

01-10-2019
Majolika, farby naszkliwne, sygnowana.

Bogato zdobiona patera o charakterze mitologizującym ze szczegółowo oddanymi motywami floralnymi, precyzyjnie dopracowanymi detalami i trójwymiarowymi przedstawieniami.

Wysokość: 53 cm

4 900 zł

21-11-2019
/50
liczba obiektów: 1227