Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (244)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Łamacz lodu , 2014
Obraz olejny na płótnie pt. "Łamacz lodu" z 20114 roku. Artysta  Zdzisław Majrowski-Meyro, sygnowany w prawym dolnym rogu, wymiary 70 cm x 50 cm, ID. 1395. Praca posiada

9 000 zł

13-09-2019
Łamacz lodu , 2014

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

9 000 zł

24-09-2017
Zima , 2007
160 x 105 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

45 000 zł

08-02-2017
Zgłębione uczucie , 2013
70x50 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

9 000 zł

11-06-2018
Zgromadzenie , 2010
130 x 80 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

25 000 zł

06-02-2017
Zatopiony dzwon , 2001

160x105 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

25 000 zł

16-12-2017
Zatoka rozbitków , 2007
160x69cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

16 500 zł

19-01-2018
Zatoka rozbitków , 2007
160x69 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

16 500 zł

07-06-2018
Zapomniany sen , 2013
115 x 70 cm / olej na płótnie / 2014 / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

29 800 zł

30-09-2016
Zachód słońca na plaży , 2009
80x80 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

14 000 zł

02-12-2017
Wytrwałość , 2013
104x72cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

18 000 zł

20-01-2018
Wytchnienie , 2016
125 x 85 cm / 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

25 000 zł

14-05-2017
Wyspa , 2017
151x104cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

45 000 zł

20-03-2018
Wulkaniczny , 2013
160 x 80 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

25 000 zł

25-09-2017
Wspomnienie , 2014
95 x 130 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

27 000 zł

20-09-2017
Wspomnienie , 2014

95x130 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

27 000 zł

15-12-2017
Wschód słońca , 1997

100x80 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

12 000 zł

14-12-2017
Wodospad , 1995
115x170 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

29 000 zł

13-12-2017
Wodnik , 2008

170x115 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

29 000 zł

21-12-2017
Wir , 2003
105x160 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

28 000 zł

09-12-2017
Wilk i Dziecko , 1999
92x73 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

13 600 zł

08-12-2017
Widok z okna , 2007
130x90 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

26 000 zł

07-12-2017
Wiatr w żaglach , 2013
70 x 50 cm / 2013 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

9 000 zł

20-09-2016
Wedding , 2010

90x60cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

12 800 zł

22-12-2017
W parku , 2003
150x90 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl

20 000 zł

04-12-2017
liczba obiektów: 244