ARTEMIS - Galeria Sztuki
Poselska 15
31-002 Kraków
12 422 03 94
galeria@artemis.art.pl
wtorek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (204)
ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)
2/91 , 1991
sznurek, akryl, płótno, wym. 110x90 cm

39 500 zł

28-08-2018
17/89 , 1989
akryl, relief, płyta, wym. 60x41 cm

19 500 zł

26-10-2016
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Wnętrze
akwarela, gwasz, papier, wym. 35x25 cm, sygnowany monogramem na froncie, oprawiony

16 000 zł

02-03-2018
Dwie kobiety z lustrem , 1997
serigrafia barwna , papier, wym. 77x57 cm, numer odbitki 44/50, sygnowana i datowana, oprawiona

9 800 zł

07-05-2019
PANEK Jerzy (1918-2001)
Pejzaż , 1946
olej, płótno naklejone na tekturę, wym. 15,5x23,5 cm, sygnowany i datowany na odwrocie

5 200 zł

15-09-2016
PANEK Jerzy (1918-2001)
Koń , 1949
olej, sklejka, wym. 25x34 cm,sygnowany i datowany na odwrocie

9 800 zł

12-02-2009
PANEK Jerzy (1918-2001)
Chorągiew XXVI , 1965
drzeworyt, papier, wym. 54x44 cm, nr odbitki V/V

4 500 zł

13-07-2016
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret , 1995

tusz, papier, wym. 30x21 cm, sygnowany i datowany lewa góra

1 500 zł

18-01-2012
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret , 1972
olej, deska, wym. 31x22 cm, sygnowany i datowany na odwrocie

12 000 zł

14-06-2019
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret , 1961
olej, deska, wym. 16x14 cm, sygnowany i datowany na froncie, oprawiony

11 000 zł

14-06-2019
PIOTROWICZ Jerzy (1943 Przedświt - 1999 Poznań)
Uczta z błaznami , 1992
olej, płótno, wym. 100x120 cm

12 500 zł

30-08-2019
JAKOWLEW-STOŻEK Joanna (ur. 1948, Kraków)
Samolot , 2007
akryl, płyta pilśniowa, wym. 90x60 cm

4 800 zł

27-01-2010
KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)
Wiatr , 2016
akryl, płótno, wym. 40x50 cm

2 700 zł

24-02-2016
KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)
Ufo w górach , 2014
akryl, płótno, wym. 37,5x45,5 cm

3 800 zł

09-05-2018
KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)
Sad Girl , 2019
akryl, płótno, wym. 81x100 cm

12 000 zł

30-08-2019
KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)
Not today , 2017
akryl, płótno, wym. 50x40 cm

4 100 zł

09-05-2018
KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)
Gdańsk , 2017
akryl, płótno, wym. 40x50 cm

4 500 zł

09-05-2018
KARPOWICZ Joanna (ur. 1976)
Anubis z arbuzami , 2018
akryl, płótno, wym. 50x60 cm

6 800 zł

30-08-2019
MIESZKO-NITA Joanna (ur. 1969, Trzcinsk-Zdrój)
Akt żółty , 2013
gwasz, papier, wym. 56x42 cm

680 zł

13-03-2014
STERN Jonasz (1904-1988)
Krajobraz , 1976
olej, kolaż, płótno, wym. 44x55 cm, sygnowany i datowany na froncie, na odworciu nalepka z opisem i nalepka z wystawy indywidualnej artysty w Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku w 1977 r. z nr kat. 24.

75 000 zł

27-02-2019
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Martwa natura z Cezzanem , 2019
olej, płótno, wym. 60x80 cm

16 000 zł

30-08-2019
KLUZA Józef (1919 - 1974)
Martwa natura , 1955
olej, płótno, wym. 80x100 cm

5 900 zł

17-01-2014
SZAJNA Józef (1922, Rzeszów - 2008, Warszawa)
Grudzień 81 , 1982
rysunek, akryl, papier, wym. 47x56 cm, oprawiony, sygnowany prawa dół

4 500 zł

19-02-2013
HOROŃ Kalina (ur. 1992)
Make it white , 2016
olej w sztyfcie, akryl, pastel na płótnie, wym. 140x145 cm

5 000 zł

18-11-2016
HOROŃ Kalina (ur. 1992)
Happy little clouds , 2016
olej, olej w sztyfcie, marker na płótnie, wym. 100x100 cm

3 800 zł

25-07-2017
liczba obiektów: 204