Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (244)
CHOMA Klaudia (ur. 1988, Warszawa)
Ludwik , 2018
120x80cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 500 zł

13-04-2018
Kuropatwa , 2018
35x90cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 800 zł

17-04-2018
Jak , 2016
80x120 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 000 zł

13-03-2018
Cisza II , 2012
81 x 100 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

4 500 zł

09-10-2017
HEKSEL Krzysztof
Bez tytułu (#58) , 2018
Obraz olejny na płycie Krzysztofa Heksla "Bez tytułu (#58)" rozmiar 112 cm x 98 cm, sygnowany na rewersie obrazu K. Heksel

12 000 zł

21-08-2019
HEKSEL Krzysztof
Bez tytułu (#56) , 2018
Obraz olejny na płycie, 86 cm x 92 cm, sygnowany na rewersie
K. Heksel, obraz posiada idealnie dobraną oprawę,

10 000 zł

30-08-2019
LEWANDOWSKI Mariusz (ur. 1960)
Pomiędzy snami , 2015
70 x 60 cm / 2015 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 800 zł

23-09-2016
Pocałunek na dobranoc , 2015
35 x 45 cm / 2015 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 600 zł

08-11-2016
Nekropolis , 2017
80 x 60 cm / 2017 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 700 zł

19-04-2017
Kamienie pokutne , 2016
140 x 100 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

22 800 zł

06-06-2016
Czasoprzestrzeń , 2015

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 2

8 400 zł

29-04-2017
CREATIO EX NIHILO , 2016
50 x 60 cm / 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

6 800 zł

13-05-2017
LITVINENKO Oleg (ur. 1968)
Ślimaczy los , 2016
50 x 35 cm / 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17 /

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 2

1 800 zł

25-07-2017
SŁAWIŃSKI Stefan (1948 - 2011)
Ślad dotyku , 1994
120 x 140 cm / 1994 rok / technika własna na płótnie /rodzaj gobelinu / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

4 800 zł

21-11-2016
Ślad dotyku , 2010
80 x 60 cm / 2010 rok / grafika + p-p / karton / szyba / rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

900 zł

14-11-2016
Wróżki , 1995
olej na płycie / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 200 zł

11-07-2018
Wróżki , 1995
70 x 100 cm / 1995 rok / olej na płycie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg /
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 200 zł

17-11-2016
Thirty Dirty Birds , 2010
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

900 zł

16-08-2018
Splątani , 2006
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 000 zł

29-06-2018
Splątani , 2006
70 x 80 cm / 1995 rok / olej na płycie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 000 zł

19-11-2016
Razem , 2010
60 x 80 cm / 2010 rok / grafika + p-p / karton / szyba / rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

900 zł

12-11-2016
Pierwsza cześć większej czułości , 1995
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

900 zł

24-07-2018
Malowany ptak impresji , 1994
120 x 140 cm / 1994 rok / grafika na płótnie,obraz akryl na płótnie wenątrz gobelinu / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

4 800 zł

26-07-2017
Koncert skrzypcowy , 2010
grafika na papierze / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

900 zł

26-06-2018
Koncert na skrzypce , 2010
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

900 zł

25-06-2018
liczba obiektów: 244