ARTEMIS - Galeria Sztuki
Poselska 15
31-002 Kraków
12 422 03 94
galeria@artemis.art.pl
wtorek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (204)
SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)
Mięso w garnku , 2000
olej, płótno, wym. 33x46 cm

25 000 zł

10-04-2019
Mięso , 1999
olej, płótno, wym. 46x55 cm, sygnowany i datowany prawa dół, oprawiony

26 000 zł

03-03-2010
SROKA Jacek (ur. 1957)
Wieczorna lektura , 2016
olej, płótno, wym. 70x90 cm

8 500 zł

12-07-2017
SROKA Jacek (ur. 1957)
Sentymentalna martwa natura (JVC i Okiean) , 1996
olej, płótno, wym. 96x75 cm

8 500 zł

04-10-2016
SROKA Jacek (ur. 1957)
Satyr i nimfa - pralka , 2015
olej, płótno, wym. 33x46 cm

4 300 zł

12-07-2017
SROKA Jacek (ur. 1957)
Mama Zorro i niegrzeczny chłopiec , 2013
olej, płótno, wym. 30x50 cm

3 900 zł

02-08-2014
SROKA Jacek (ur. 1957)
Kolorowe aspekty bycia służącym , 1999
akwaforta, akwatinta, wym. 78x65 cm

1 800 zł

21-04-2008
SROKA Jacek (ur. 1957)
Don Kichot w kuchni , 2004
akwaforta, akwatinta, wym. 77x63,5 cm

1 800 zł

21-04-2008
SROKA Jacek (ur. 1957)
Czarna msza , 2014
olej, płótno, wym. 50x61 cm

4 900 zł

02-08-2014
CYBIS Jan (1897 - 1972)
gwasz, karton, wym. 25,5x34 cm, sygnowany lewy dół, na odwrocie szkic piórkiem, oprawiony

9 800 zł

09-12-2015
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tren , 1984
olej, akryl, płótno, wym. 60x80 cm

9 000 zł

09-12-2016
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Ocean , 1988
akryl, płyta, wym. 35x47 cm

6 500 zł

08-04-2017
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Ocean , 1988
akryl, płyta, wym. 39x60 cm

7 500 zł

08-04-2017
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Leśna przygoda , 1967
olej, płótno, wym. 70x90 cm

14 500 zł

04-03-2017
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Karnawał w Rio XXXXIII , 2008
akryl, płótno, wym. 81x60 cm

11 000 zł

09-12-2016
MŁODOŻENIEC Jan (Warszawa 1929 - Warszawa 2000)
Stragany gałgany
gwasz, papier, wym. 30x42 cm

4 800 zł

25-11-2017
gwasz, papier, wym. 35x26 cm, oprawiony

3 800 zł

29-08-2015
SAWKA Jan (1946, Zabrze - 2012)
Postcard , 1979
tusz, ekolina, karton, wym. 53,5x74,5 cm, sygnowany na prawej krawędzi

3 500 zł

16-10-2009
TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
Zbiorowisko , 1998
akwarela, papier, wym. 62x49 cm, sygnowany i datowany na froncie i opisany na odwrocie

18 000 zł

19-04-2019
Sytuacja I , 1999
akwarela, papier, wym. 37x52 cm, oprawiona, sygnowana i datowana na froncie

16 000 zł

27-02-2019
KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)
Rytmy jesienne , 2011
olej, płótno, wym. 71x50 cm

8 500 zł

28-06-2014
Ideogramy na błękicie , 2008
olej, płótno, wym. 33x33 cm

4 500 zł

30-06-2009
ORBITOWSKI Janusz (1940 Kraków - 2017 Kraków)
rysunek , 1992

tusz, papier, wym. 70x50 cm, sygnowany

4 500 zł

29-01-2015
Kompozycja , 1966

akryl, papier, wym. 32,5x23 cm, oprawiony

2 500 zł

20-02-2015
4/91 , 1991
akryl, sznurek, płótno wym. 110x90 cm

39 500 zł

25-11-2017
liczba obiektów: 204