Antyki na Mikołajskiej
ul. Mikołajska 10
31-027 Kraków
12 422 48 33
antykinamikolajskiej@gmail.com
pon. - pt.: 12.00 - 19.00
sob.: 12.00 - 17.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (31)
BATOWSKI-KACZOR Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)
Przejażdżka , 1925
Obraz Stanisława Kaczora Batowskiego "Przejażdżka" olej płótno sygnowany prawy dół datowany prawy dół 1925 wymiary 44.5 cm wysokość 62 cm szerokość
29-04-2019
Obraz Stanisława Kaczor - Batowski "... , 1929
Obraz Stanisława Kaczora - Batowskiego "Miasteczko" olej tektura sygnowany lewy dół datowany 14.V.1929 lewy dół wymiary 28 cm na 20
25-08-2017
ŻURAWSKI Stanisław (1889-1976)
Obraz Stanisław Żurawski "Akt Kobiety"
23-11-2016
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
Król i Królowa , 2008
Stefan Borzęcki "Król i Królowa" płaskorzeżba drewniana malowana sygnowana na odwrociu dat 2008 wym 167 na 67 na 18 cm
26-03-2015
RYBKOWSKI Tadeusz (1848 Kielce - 1926 Lwów)
Na Odpuście , 1926
Obraz Tadeusza Rybkowskiego "Na Odpuście" olej płótno sygnowany prawy dół datowany prawy dół 1926 Tytuł obrazu prawy dół "Na Odpuście" wymiary 47 cm wysokość 65.5 cm szerokość
29-04-2019
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
Mokradła
Obraz Zygmunta Józefczyka "Mokradła" olej płótno sygnowany lewy dół wymiary 33 cm wysokość 40.5 cm szerokość
14-08-2019
liczba obiektów: 31