ARTEMIS - Galeria Sztuki
Poselska 15
31-002 Kraków
12 422 03 94
galeria@artemis.art.pl
wtorek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (204)
MUCHA Eugeniusz (1927 - 2012)
Opłakiwanie , 1982
tempera, dykta, wym. 50x30 cm

4 000 zł

09-03-2016
MUCHA Eugeniusz (1927 - 2012)
Na huśtawce, przed 1982
olej, płótno, wym. 55,5x38,5 cm, oprawiony

10 000 zł

09-03-2016
MUCHA Eugeniusz (1927 - 2012)
Frasobliwy, przed 1980
olej, płótno, wym. 40x30 cm

4 500 zł

11-04-2015
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (ur. 1928 Pińsk)
Pejzaż z kapliczką , 2013
tempera, akryl, olej, tektura, wym. 30x23,4 cm

2 800 zł

02-07-2015
KURYLUK Ewa (ur. 1946, Kraków)
Żółty kapelusz , 1974
akryl, kolaż, pilśnia, wym. 100x100 cm, oprawiony

39 000 zł

27-11-2018
Ręce z portretem , 1988
technika mieszana, surówka bawełniana, wym. 54x36,5 cm

3 500 zł

21-10-2009
Nasz pokój z czerwonym kwiatem , 1967
litografia, papier, wym. 65,5x49,5 cm, oprawiona

2 900 zł

27-11-2018
Ewa z wężem , 1966
litografia, papier, wym. 31x41,5 cm, praca reprodukowana w książce pt. "Człekopejzaż"

2 600 zł

27-11-2018
Bluzka w paski , 1975
akryl, kolaż na pilśni, wym. 100x100 cm

39 000 zł

12-12-2018
WÓJCIK-KONSTANTINOVSKA Ewa (ur. 1967)
Poliptyk wawelski III , 2007

brąz, marmur, wym. 29x21x10 cm

1 350 zł

24-10-2007
Odczytane geometrią III (rewers), 2007
brąz, wym. 18x17 cm

990 zł

24-10-2007
KALISZCZUK Ewelina (ur. 1983, Hrubieszów)
Pejzaż bez znaczenia, 2013-15
olej, płótno, wym. 65x80 cm

2 600 zł

16-12-2015
Kości zostały rzucone , 2015
olej, płótno, wym. 60x70 cm

1 600 zł

16-12-2015
MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
W cztery oczy , 2018
akwarela, papier, wym. 37,5x29 cm

3 800 zł

24-01-2019
Prośba o deszcz , 2018
akwarela, papier, wym. 19x28,5 cm

2 900 zł

24-01-2019
Malarz , 2018
akwarela, papier, wym. 37,5x28,5 cm

3 200 zł

24-01-2019
Kotki , 2018
akwarela, papier, wym. 28x24 cm

2 900 zł

24-01-2019
Gdy było tak , 2018
akwarela, papier, wym. 56,5x38,5 cm

4 800 zł

24-01-2019
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
Ja sprawiedliwość - projekt plakatu
akwarela, ołówek, papier, wym. 29,5x20,5 cm

3 500 zł

06-09-2018
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
Scena z klatkami
akwaforta, papier, wym.50x65 cm, oprawiona

1 400 zł

12-08-2010
MORYCIŃSKI Grzegorz (1936 Augustów - 2015 Warszawa)
Sztaluga i pieczęć słońca , 2008
olej, płótno, wym. 70x70 cm

6 500 zł

02-08-2014
Fuga na czajnik i dzbanki , 2003

olej, płótno, wym. 40x40 cm, oprawiony

2 900 zł

08-08-2009
SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)
Wnętrze pracowni , 1999
pastel, papier,sygnowany, wym. 40x30 cm

4 200 zł

17-11-2006
Mięso w garnku , 2000
olej, płótno, wym. 33x46 cm

25 000 zł

10-04-2019
Mięso , 1999
olej, płótno, wym. 46x55 cm, sygnowany i datowany prawa dół, oprawiony

26 000 zł

03-03-2010
liczba obiektów: 204