SZCZYGLIŃSKI Henryk (1881 - 1944)

Pejzaż Górski ,

Drukuj

Obraz Henryka Szczyglińskiego "Pejzaż Górski" akwarela papier tektura sygnowany prawy dół wymiary 14.5 cm wysokość 20 cm szerokość

cena: *

25-10-2018
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Antyki na Mikołajskiej
ul. Mikołajska 10
31-027 Kraków
12 422 48 33
antykinamikolajskiej@gmail.com

pon. - pt.: 12.00 - 19.00
sob.: 12.00 - 17.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Aniołek barokowy
data dodania: 16-12-2011
Martwa natura
KRCHA Emil
data dodania: 05-01-2011
Jesienn drzewa
KRCHA Emil
data dodania: 05-01-2011
Półka na fajki
data dodania: 17-07-2010
Martwa natura
CZYNCIELOWA Aldona
data dodania: 04-03-2015
Król i Królowa
BORZĘCKI Stefan
data dodania: 26-03-2015